Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak most ezzel?

Mit csináljak most ezzel?

Figyelt kérdés

Helo

az lenne a kérdésem hogy most vettem egy új vidikártyát(Sapphire Raedon HD 3450) és mikor beraktam és felraktam a drivereit a gépre azóta nem tudok játszani semmivel se.Ltöltöttem 2játékot is amik eddig futottak a régi kártyával,de ezzel nem mennek.Mikor elindítom a játékot akkor egy parancssor jön elő és semmit sem csinál és utána eltünik.Akkor ez mi lehet?


2011. dec. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

kedves kérdező sokk oka lehet annak hogy nem megy a játék!


ha 2010-nél régebbi az alaplapod akkor nem biztos hogy az alaplap csipszet-je képes kezelni a videokártyát.

ez persze a gép elindulásakor már kiderült volna.


A másik oka lehet, hogy nincs feltelepítve a vádikártya drivere.

Ami a leggyakoribb eset szokott lenni, hogy a feltelepített játékok beállításaiban még a régi videokártya konfigurációi szerepelnek ezért nem ismeri fel az új videokártyát.

(amennyiben a játék újratelepítése nem segít ezen a hibán, akkor biztos, hogy nem a játékbeállítással lesz a hiba)


Mindenképpen kellene a hibaüzenet, mert azzal könnyebben kiszűrhető, hogy mi a hiba pontos oka!

2011. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

helo

a driverek fel vannak telepítve z alaplapom biztosan 2010nél elöbbi,de mégis megy rajta a windows.Mi lenne akkor a megoldás?Ha elindítom a játékot akkor csak egy parancsfájlt kapok és kész majd az eltűnik és semmi sem történik:/

2011. dec. 12. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Parancs fájl vagy hibaüzenet? Nem mid1!

Mindenképp kéne egy kép a felugró ablakról!

Így látatlanban elég nehéz feltárni a hiba okát.

főleg hogy kevés az információ!


Próbáld meg, hogy most telepítesz fel, vagy újra feltelepítesz egy játékot és azt indítod el.

Ha az a játék elindul akkor az lesz a hiba, hogy a már fent lévő játékok beállításai még a régi videokártyát keresik.

2011. dec. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!