Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok csatlakozni Xbox...

Nem tudok csatlakozni Xbox Livera. Mit csináljak? ------>

Figyelt kérdés
Régebben mindig feltudtam menni Xbox Livera és még van 6 hónap az előfizetésemből is. Amióta egy új gépen van a router azóta nem megy. Rámegyek Test Connectionra. De már az első fázisnál hibát jelez. Pedig régen simán elindult. Bár tegnap sikerült valahogy megoldanom, és letöltötte az Xbox menü új kinézetét, de most újra nem sikerül csatlakoznom, pls segítsetek. próbáltam már Manualba, Disconnecteltem, állítgattam a gépen is dolgokat de nem működik
2011. dec. 8. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg másik kábellel én arra gyanakszom hogy valahol meg van törve a zsinórod
2011. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wifiről megy
2011. dec. 8. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
És nem lehet, hogy távolabb van a router, és nem elég erős a jel? Amikor elkezdesz wifi jel után keresni, akkor feldobja a routered?
2011. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!