Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MW3 Crack vannak videók és...

MW3 Crack vannak videók és ott alatta a commentnél írják hogy jó de a jelszót nem tom leszedni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha már letöltötted a játékot, ahhoz mellékelnek cracket is. Elenyésző azon esetek száma amikor nem, hacsak nem a releaser olyan gyors akar lenni, hogy premier előtt crack nélkül is kiadja a munkát. De ennél az esetnél ez kizárt, hiszen azóta elég sok release jött ki, crack-kel együtt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én multicrackre gondoltam! :)
2011. dec. 6. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt a kérdésekre lehet válaszolni, arra amit leírsz. Ne haragudj, hogy arra nem tudtam, amire csak gondolsz.


Multi crack akkor lesz, amikor meg tudják csinálni. Hidd el, amint elérhető ilyen dolog, az gyorsan és széles körben el fog terjedni, ingyen, és elérhető formában. Amik most vannak, az mind kamu. Csak a népszerűséget meglovagolva érik el hogy letöltsd vagy veszélyes, vagy valótlan tartalmat.

2011. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez így igaz,ahogy az előttem lévő mondja.
2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ha találtok majd egyszer belinkelnétek? :)
2011. dec. 6. 18:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és semmi baj hogy nem arra válaszoltál én nem írtam oda hogy multi! :)
2011. dec. 6. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ahhoz hogy meglegyen, nagyon erős hackercsoportnak kell dolgoznia (lásd alteriw.net) majd ha az atleriw kiadja mw3 multihoz az alteriwnetet (vagy ami lesz a neve) annak nagyon nagy visszhangja lesz, csapból az fog szólni :D
2011. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy folyni :D
2011. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ismerem az alteriwnet-et. MW2-vel is játszok és mint tudjuk sokat segítettek! xD
2011. dec. 8. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!