Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki el tudja magyarazni az...

Valaki el tudja magyarazni az Xbox-ot?

Figyelt kérdés

Szoval hackelni akarnam az Xbox-omat es nem tudom hogy mik ezek a modszerek


-LiteOn to iXtreme LT+ 2.0 vagy hasonlo.tehat iXtreme megoldas meg van vele valami JungleFlasher

-JTAG azt lattam hogy szetbontjak a konzolt es valami drotokat kotnek az alaplaphoz

-JTAG&RGH mikor ezt irja egy jateknal (torrent) akkor mien gep kell hozza? gondolom jtag-es de mi az a RGH

-Azthiszem van usb-s megoldas de mint a Playstation-nel de ez szerintem csak kamu mert mindenhol azt irjak hogy atveres


Nos ha ezekrol tudtok valami akkor irjatok pls :D


2011. dec. 6. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

PS-t tényleg lehet USB-vel (vagyis pendrive-val) flashelni.

A többire nemtom a választ.

2011. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

leírom, de ez hosszú lesz megértened, úgyhogy inkább egyszerűen írom.

a JTAG csak néhány gépnél alkalmazható. (gépek pár százaléka), ritka és drága. az RGH (Reset Glich Hack) bármely gépen (asszem) alkalmazható, kb ugyanaz mint a JTAG. szal erről a 2ről: vinyóról fut a játék, de a multi kizárva. viszi az összes játékot, a jövőre nézve is, nem kell újraflashelni. az lt+2 visz most mindent, de jön hamarosan (1-2 hónap) az lt3, ami biztosabb lesz és stabilabb, lehet hogy a multi is menni fog, szerintem várd meg azt, de ha a single elég, akkor RGH. itt egy kis tájékoztatás (nem reklám) [link]

2011. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!