Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Generációkkal kapcsolat...

Sims 3 Generációkkal kapcsolatban segítség kéne! 4! négy! : d : D?

Figyelt kérdés
Naszóval feltelepítettem a játékot, azt hittem jól csináltam a crackelést de amikor el akarom indítani a játékot akkor kéri, hogy rakjam be a sims 3 cd-t. az meg persze nincs... : D a sims3 nemzedékek/game/bin mappába másoltam be a TS3W.exe fájlt,az eredetit pedig átírtam _TS3W-re. amikor telepítettem az alap játékot ugyan így csináltam és semmi probléma nem adódott, de most még is itt akadékoskodik nekem a játék. valaki tudna nekem segíteni hogy most akkor hova másoljam ezeket a szarokat hogy végre elinduljon minden faszán? :/
2011. dec. 5. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
a crack fájlt még másold be a sima The sims 3 mappába is.
2011. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az alapjáték mappájába kell crackelni.
2011. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
átmásoltam de még mindig nem jó... :(
2011. dec. 6. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor nem tudsz crackelni, és ha letöltesz vmit, de még crackelni se tudsz, akkor inkább vedd meg.
2011. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
crack verziószáma megegyezik a játékéval? mert az sem mindegy
2011. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja időközben megoldottam a problémát még decemberben, csak gondoltam visszajövök ide leírni. : D köszi a segítséget, és boldog új évet : D
2012. jan. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!