Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sok helyen olvastam, hogy a...

Sok helyen olvastam, hogy a GTA 4-ben annyi sok új dolog van, hogy egy hét is kevés lenne a bemutatásához. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Sőt a San Andreashoz képest visszafejlődés.
2011. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de a San Andreas volt a legjobb GTA:)

Inkább játszd le azt:D

2011. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

SA lósz@r a 4hez képest.

sok fölös dolog volt benne, ráadásul feleslegesen nagy volt.


a 4 ezerszer szebb és élvezetesebb.

2011. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Jobb,de valami eszméletlenül rossz lett az optimalizálása a 4-nek,szóval rohadt erős gép kell hozzá.
2011. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Gta sa val sokat el voltam de a GTA IV jobb pusztán abból adodoan hogy újabb és jobb grafika,életgűb harcok,mozgás stb de a gta sa is megéri kinyomni
2011. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát csak a mobilozás meg a kocsmába járás az újdonság a játékmenetben, ellenben a grafikai motor illetve a fizika sokkal jobb lett, na meg jobban is néz ki.
2011. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De én ezt nem értem. Oké, hogy a grafikája jobb, meg a város is életteltelibb, de maga a játék szerintem visszafejlődés. Pl mire költöd a pénzed a 4-ben? Konkrétan fegyverekre, ennyi. Nincs szerencsejáték, nincs ingatlanvásárlás, feleannyi ruha, nincs tetkó, fodrász, kondi. Szóval szerintem visszalépés, a grafika egy dolog, de nem attól lesz valami jobb játék.
2011. dec. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ezek amiket felsoroltál felesleges dolgok voltak.

élvezted pár percig max és annyi.


a gta1-2-3ban ennyi se volt mégis jobbnak tartom(tartják) mint az sa-t...

nem véletlen vették ki a 4ből ezeket.

2011. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez van, más az ízlésünk :) Számomra ezek nem voltak felesleges dolgok (az autótuningot ki is hagytam), de ezen nem fogok összeveszni senkivel. Összességében a gta 4 nagyon jó játék, és tényleg nem lehet máshoz hasonlítani, csak saját magához, ami elég nagy szó. Na meg a red dead redemption-höz, ami mondjuk lealáz minden gta-t, bár a környezet azért eléggé más.
2011. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
IV a legjobb gta
2020. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!