Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen típusú játék a The...

Milyen típusú játék a The Elder Scrolls V Skyrim?

Figyelt kérdés
Nem játszottam még semelyik részével sem. Mit kell benne csinálni és milyen a játék élmény? Írnátok egy kis ismertetőt?
2011. dec. 3. 04:03
 1/5 anonim válasza:
2011. dec. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
RPG
2011. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lineáris RPG. A lényege, hogy csinálhatsz azt amit akarsz, de mégis van egy főszál, és miután kivitted a főszálat, megcsinálhatod a melléküldetéseket, céhküldetéseket. A céhek a játék fontos részét képezik. Vannak a "Companion"-ok, akik harcosok, van a tolvajok céhe, Dark Brotherhood, stb. Ezekhez csatlakozhatsz, és mindegyiknek van egy története.

Viszont akár egyedül kalandozhatsz is. Én például egy bandita vezérnél találtam egy térképet, ami egy kincsesládához vezetett. Az egész játékban rengeteg minden van.

A játékélménye szerintem baromi jó lett. Baromira hangulatos, amikor börtönbe kerülsz, és lopakodva megszöksz. Az is hangulatos, amikor a folyó parton vágtázol, vagy futsz.

Annyira nagyon nem lehet elmondani, meg kell ismerni, ki kell próbálni. =)

2011. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ment a zöld pacsi
2011. dec. 3. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ez sokban segíthet megismerni a játékot: [link]
2011. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!