Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Transformers: fall of cybertro...

Transformers: fall of cybertron (war for cybertron 2), mit gondoltok?

2011. dec. 2. 21:00
 1/8 anonim válasza:
0%

Szerintem a transformers egy nagy hülyeség.

(Ez az én véleményem). :)

2011. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy "Hát, ez se érdekel."


Nagy Transformers rajongó vagyok, úgyhogy valamelyest azért odafigyelek a játék készítésére, a látványtervekre, meg arra, hogy a történet mennyire összeférhető az új rajzfilmével (aminek ez lenne az előzménye), de mivel a videojátékok úgy általánosságban hidegen hagynak, nem nagyon merülök el a témában.

2011. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda a videojátékokért, de ez nekem nagyon tetszik, és már kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle.

És aki azt hiszi, hogy a WFC, FOC játékoknak közük van a Prime sorozathoz, az téve, mert ezek két különböző világ (bár nagyon hasonlítanak egymásra).

2011. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igaz, pl breakdown a wfc-ben scout class volt, a primeban meg inkább leader classnak nézett ki, amúgy január 9. a cartoon networkon jön a transformers prime, akit érdekel az nézze :)
2011. dec. 30. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért vannak más különbségek is, mint pl.:

1. A Prime-ban Megatron csak a Földön fertőzte meg a szikráját Sötét Energonnal, míg a WFC-ban már a Kibertronon megfertőződött.

2. A Prime visszaemlékezésben Optimuszt Orion Pax-nak hívták, mielőtt Fővezér lett, a játékban Zéta halála előtt is Optimusz volt.

2011. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából orion pax még optimus előtt volt, megsérült a háborúban, újjá kellett építeni a vázát, ekkor lett optimus, később meg optimus prime
2011. dec. 30. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=tnazs2t5Brg itt többet látni.Ám ma instaláltam fel, és ma vittem ki a War for Cybertron-t.. CSak a multi nem megy :"(
2012. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha tört akkor nem igen tudsz, de szerintem már úgyse játszanak vele sokan, kár érte pedig jó game, amúgy lehet felrakom és játszok vele megint
2012. febr. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!