Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell Minecraft szerveren...

Hogy kell Minecraft szerveren IP bannolni valakit?

Figyelt kérdés

Van egy szerverem és tudom hogy bannolni ugy kell: /ban <és akkor név> , de utána még visszajöhet más névvel:S

Mit kell beírni hogy az IP-jével együtt bannolja?

Mert van egy pár trollkodó...


2011. nov. 28. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

/ban-ip <ip>


Egyébként konzolba beírod, hogy help és kiadja az alapparancsokat (persze ezeket pluginokkal lehet fokozni, de az más tészta)

Persze előbb meg kéne tudnod az adott emberke ip címét is, mert ha jól tudom hamachi ip-t nem tudod lebannolni.

2011. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha értem.az a baj hogy hostos a szeró,nem hamachis de hogyan tudjam meg ismeretlenek IP címét akik feljönnek a szerverre? Mindig kérjem el az IP-jüket mikor feljönnek?
2011. nov. 29. 07:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neten keresgélsz biztosan találsz egy ip címet kimutató progit, de lehet hogy van ilyen plugin. Szerintem kérdezd meg itt az oldalon, hogy honnan tudnál ilyen progit szerezni, bár server logban elvileg meglehet nézni, hogy kinek mi az ip címe.
2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!