Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene ötlete adni,...

Valaki segítene ötlete adni, hogy a Call Of Duty4 sniper-es pályáját hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés
A kutyák leölnek és a sok ellenséget nem lehet egy sniper puskával lelőni!
2011. nov. 24. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell lelőni őket! mert vége! el kell buni fekve a 2 fa közé és várni de ez sem biztos hogy nem vesznek észre! a kutyákkal meg nem kell foglalkozni! hanem az emberedet követve megbujni és kész! ha nem megy irj!
2011. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

ha jol emlekszem, ha varsz az elso par embert a kutyak tamadjak meg, neked meg van rakas claymore, meg c4, es ha durvul a helyzet, ne snipert hasznalj

nem nehez palya, csak kicsitt taktikazni kell

2011. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindig maradj alacsonyan, ne lövöldözz csak ha Price mondja és mindig kövesd
2011. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy mindent úgy csináltam, ahogyan a társam. Csak utánoztam mint a majom, és simán összejött. Ha arra a részre gondolsz, amikor jön egy nagyobb őrjárat tankokkal, akkor a legjobb, ha bekúszol egészen a társad seggébe, és igyekszel egyvonalban maradni vele. Akkor nem szúrnak ki, és tovább tudsz jutni.
2011. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!