Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud segiteni? Counter...

Valaki tud segiteni? Counter strike 1.6

Figyelt kérdés
hogyan kell botokat hozzáadni a cs-hez.letöltöttem elvileg steames cs-t és ahol belehet állítani hogy milyen nehéz legyen meg hány bot legyen ott nincs semmi mit csináljak?
2011. nov. 23. 13:18
 1/7 Queasy ***** válasza:
Steam-en leszedett 1.6-hoz nincs bot, csak a Condition Zero illetve Source-hez.
2011. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es miert nincs hozza?
2011. nov. 24. 11:56
 3/7 Queasy ***** válasza:

Mert amikor megjelent, akkor szükségtelen volt.

Utólag lehet telepíteni hozzá bot programot (pl. zBot), amik ugyan konfigurálhatóak, hogy mennyire kemények legyenek, de nem ér semmit, ugyanúgy viselkednek és ha jól emlékszem eléggé kemények tudnak lenni, de ennek már vagy 5 éve volt. Nem tudom, hogy mostanság ellehet-e érni, meg hogy fejlődtek-e a botok, szerintem nem.

Neten lehet találni pár kalóz változatot, ahova be vannak integrálva a botok rendes menüvel, guglin biztos találsz majd olyat.

2011. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Van hozzá bot csak ne a steam-os cs 1.6-ot szedd le hanem 1 non steam-es cs-t ott lessz 1 olyan hogy new game arra katt és ott vannak a beállítások.

Az 1. válszolo nem tudom miről beszél....

2011. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Link: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Queasy ***** válasza:

17:12

Nagyon jól tudom, hogy miről beszélek, mivel nekem megvan Steam-en az 1.6 és nincs benne bot. A másik hozzászólásomnál én is említettem a non-steam 1.6-ot, de mivel az nem a Valve által kiadott 1.6, ergo nem hivatalos verziója a játéknak, ezért mondtam azt, hogy hivatalosan nincs hozzá.

2011. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amugy megnyitod a konzolt ( 0 betű) s beirjátok "status" és ha számok vannak a neved mellett akkor steames vagy ha nem akkor nem
2012. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!