Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálják ezt a légi...

Miért csinálják ezt a légi járművek? (Battlefield3)

Figyelt kérdés
amikor egy légi járművel vagyok akkor mindig rázkódik a képernyő, miért?
2011. nov. 19. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Alap effekt :) Így "élethűbbnek" tűnik de néha engem is zavar :D
2011. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ami még idegesítő, hogyha külső nézetbe rakom, akkor nem rázkódik, de akkor meg célozni nem tudok mert nincs célkereszt
2011. nov. 27. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igen, ezért kell gyorsan váltogatni. Ha éppen nincs célpont akkor külső nézetbe ajánlom. De ha meglátsz egy célpontot akkor gyorsan belső nézet és mehet az üldözés. Ha kitért a látótávból akkor ismét küldőbe tedd :)
2011. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy szoktam csinálni, csak néha eléggé laggol, meg még csak a gépfegyver van meg a jethez, így elég nehéz kilőni vele egy gépet, de múltkor sikerült kiszednem egyet, meg még szereztem pár pontot és meglett a flare, legalább most már tudok védekezni, mert eddig szinte azonnal kiszedtek, manővereznem kellett a géppel, csakhát külső nézetben laggoltam, belső nézetben rázkódtam, így mindig az lett a vége hogy lezuhantam XD
2011. dec. 1. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, itt van pár bevált hasznos tipp:

Azzal semmit sem érsz ha oldalra próbálsz kitérni, főleg akkor nem ha 2 ellenséges jet, v heli van a pályán.

Csak azt érdemes csinálni, hogyha:

- földről mérnek be anti-air elhárítókkal pl. páncélozott harci, vagy ant rakétavető hogy IR-t dobsz ki (Pc-n nyomd az x-et) ezzel a hőkövető rakéták a kis flakeseket támadják.

És kitérni max. zuhanórepülésbe vagy hirtelen 360 fokot a levegőbe (hurkot) így ha ügyes vagy akár mögé és kerülhetsz. A lagg problémára pedig settingsben állítsd manuálisra és ott párat állíts LOW-ra. A többi maradhat MEDIUM, vagy frissítsd fel a drivert. Nekem az volt a hibás :)

2011. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
x-boxon nyomom, ez nem fps lagg
2011. dec. 2. 22:32
 7/8 TomThunderbolt válasza:
simán egy letörölhető filcel rajzold oda a keresztet és megvan oldva én csomószor ezt csinálom
2011. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

heh, inkább nem :D

amúgy már megvan a hőkövető is, meg a laggot is sikerült megszüntetni, így már nem zavar annyira

2011. dec. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!