Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most kezdtem bele egy Minecraf...

Most kezdtem bele egy Minecraft szerverhez (tört, Bukkit) Melyik plugint kell beraknom vagy, hogy mit kell csinálnom ahhoz, hogy legyen adminom vagy, hogy tudjak adni? (A bukkit oldalon kerestem, de nem tudom melyik kell)

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Consolba írd, hogy op és a naved
2011. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ígyvan és ha pluginokat akarsz azt pedig tudsz letöltni.
2011. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy azért érthető válaszokat is kapj: A run.bat-ba beirod hogy: op név a névhez a neved,vagy ott a szervernél a chatba beirod hogy: /op név És admin vagy. Hogyha addolni szeretnél akkor meg: /give neved tárgy száma és mennyit kérsz belöle. Ennyi az egész :) Pluginokat bárhonnan letudsz tölteni. Bukkit.org-ról is. Ha meg beszeretnéd öket rakni akkor amibe csináltad a szervert abba a mappába látsz 1 plugins nevü mappát,oda bemásolod,megnyitod a szervered,felmész rá,és ott van. Remélem tudtam segiteni :) Sok szerencsét! Hello
2011. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!