Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Menne a gépemen a Battlefield...

Menne a gépemen a Battlefield 3? (részletek lent)

Figyelt kérdés

CPU: Intel Core 2 Duo E7500 2.93GHz

RAM: 4GB

Videó kártya: nvidia geforce 9800 gt

Windows 7 Ultimate operációs rendszer!

Ezen menne a játék?


2011. nov. 16. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

@Steel Painter


Biztos vagyok benne, hogy nem adtak bele apait anyait az optimalizációba, de a BF egy Phenom II X2-vel és egy HD4850-nel azért elég szépen elmegy, ami már inkább a belépőszint tetejéhez áll közel, szóval ilyen téren szerintem nincs ok panaszra.


Biztosan meg tudták volna oldani, hogy szebben menjen régi gépeken, de nem teszik mert:

1. A PC játékipar oda vissza támogatja a hardver ipart. Így ösztönzik a felhasználókat új hardver megvételére.

2. Nem Kelet-Európa a legfontosabb piac, hanem a nyugati területek, ahol sokkal alacsonyabb a kalózkodás és több a pénz mind hardverre, mind szoftverre.

3. A Geforce 9800GT egy négy (tkp. két és fél) generációval ez előtti kártya. Lényegében egy átnevezett 8800GT némi finomhangolással. Ráadásul sosem volt csúcskategóriás, szóval nem igazán várható el, hogy komoly figyelmet szenteljenek neki.


Akinek ez nem felel meg, az vehet konzolt, viszont ott a teljes árú játékoknál meglevő 20%-kal magasabb árak jelenthetnek problémát.

2011. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

nekem is 9800GT-m van és High on szaggatás mentesen fut!!


(Core2Quad 2,50 GHZ PROCI:D )

2011. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

gyakorivalasz2!


"A szívemből beszélsz"


100%-ban egyet értek veled.

Sajnos én is tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy a játékipar kézen fogva megy a hardver iparral.

És, hogy kis hazánk erősen le van maradva a nyugati és távol-keleti technológiai elvárásoktól.

Bevallom én nem mertem ezt ennyire nyíltan leírni, ezért írtam burkoltan a crysis esetéről.

Egyszer leírtam ezt én is ebből a szemszögből, és negatív értékelés lett a vége!


Sajnos egyre több játékfejlesztő azt hangsúlyozza, hogy a jövő a konzoloknak kedvez.

Egyre kevesebb játék jelenik meg pc-re, és azok nagy része is csak a konzol utólagos portja.


Nincs mit tenni, beletörődhetünk.

2011. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!