Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki otthon van az Elder...

Aki otthon van az Elder Scrolls - Skyrimben, az segitene nekem egy kicsit?

Figyelt kérdés

Soulokat hogyan kell ures soul gemekbe rakni? Megvan az a varazslat, ami elvileg a halottbol kiszedi a soult, ha 1 percen belul halt meg, de rakattintok, kiszedi belole, de egyik empty soul gememet sem tolti meg. Miert? Kene meg valami hozza?

A masik meg egy misc. kuldetessel kapcsolatos. Morthalban vallaltam, hogy kideritem mi torten a leegett hazzal, megtalaltam a kiscsajt, de o bujocskazni akart vele, es nem talalom :D nincs valami fix hely, hogy hova szokott elbujni? Johetne akar screenshot is a helyrol.


2011. nov. 15. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A soul gemes ügyben nem tudok segíteni, még nem próbáltam Skyrimben (Oblivion tapasztalatokból kiindulva, lehet, hogy nincs elég nagy gemed - minél erősebb az ellenfél, annál nagyobb gem kell)

A morthali küldetést viszont már végigcsináltam, és én is szívtam a kereséssel :) Szóval ott vagy a leégett háznál, elmész mögé, felfelé a hegyoldalon kicsit, aztán jobbra. Ott lesz egy félig beásott koporsó, meg egy vámpír. A vámpírt leölöd, és beszélhetsz a gyerek szellemével.

2011. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom. Kozben rakerestem angolul ujra a soul gemek megtoltesere, es kiderult, hogy mielott meghal, kell ranyomni a varazslatot, nem pedig utana :D az angol szoveg kicsit megteveszto volt a varazslatnal.
2011. nov. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!