Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek ezek a játékok?

Melyek ezek a játékok?

Figyelt kérdés

Pc-n játszott vele egyik ismerősöm régebben.


Az egyik arról szól hogy egy hajón vagy és katonákat kell ölni aztán ők ilyen zombifélévé változnak . Ennyire emlékszem belőle .


A másik pedig azt nehezebb lesz leírni . Lehetett többen is és lehetett egyedül is játszani . Olyasmi volt a lényege hogy voltak ilyen "fajok" ( pl. voltak a törpök az elfek akkor valami angyal szerűségek és valami démon féleségek ) körökre voltak osztva , volt mindenkinek egy "háza" azt lehetett fejleszteni és csapatokat kellett csinálni azokat elküldeni felderíteni a terepet vagy valami ilyesmi és harcolni lehetett .


2011. nov. 13. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a heroes I,II,III,IV,V,VI egyik része ? a második az elsö talán resident evil gyik része talán a III de ez tipp
2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Queasy ***** válasza:

Szerintem az első játék a Cold Fear lesz.

A második az pedig bizony a Heroes of M&M.

2011. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen igen köszönöm az első tényleg a Cold Fear , de viszont a második az nem a hősökés..... :S .
2011. nov. 13. 18:50
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj elírtam :D * a második nem a Heroes of M&M.
2011. nov. 13. 18:51
 5/6 A kérdező kommentje:
a másik játék a Disciples :)
2011. nov. 13. 19:43
 6/6 Queasy ***** válasza:

Tényleg, akkor olyan sokat nem tévedtünk. :)

Ha nem ismered, akkor még a King's Bounty-re vehetsz egy pillantást, az is nagyon jó, bár egy kicsit eltér a Disciple/Heroes vonaltól annyiban, hogy itt nincs multi, csak egy kimerítően hosszú kampány ahol ahol csak az emberi fajjal mehetsz, de tényleg nagyon jó cucc, van hozzá 2 kiegészítő is, nem tudom ott a kampányban ugyanúgy emberekkel lehet-e menni, csak az alap játékot játszottam, de jó volt. :)

2011. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!