Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én érzem azt, hogy az új...

Csak én érzem azt, hogy az új COD MW3-ban semmi új nincs?

Figyelt kérdés
valahogy kezd unalmassá válni az egész. Mindig ugyanazt kell csinálni meg talán egy kis grafikai újítást adnak a minden megjelent szériának
2011. nov. 8. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen sajnos együtt érzek veled. Kb a cod4 óta nemigazán élvezem. Olyan mintha mindig ugyan azt játszanám végig csak más fegyokkal más terepen.

Viszont mikor kijátszottam a battlefield bad company 2-t nagyon pozitívat csalódtam, mert eddig én cod-os voltam (főleg multi miatt) de beleszeretem a bf-be. Már elkezdtem a harmadikat eddig ezis nagyon teszik.

2011. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én továbbra is codfan vok, nincs benne sok újítás, max a küldetések, (gondolj bele, az ak47 a cod4 óta bennevan...) de egy igazi codos köteles végigjátszani a játékot, már a sztori miatt is :D MERT A SZTORI FOLYTATÓDIK!
2011. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek az az oka, hogy a régi készítők már nem dolgoznak a cégnél.


Biztos olvastátok, hogy a modern modern warfare 2 készítésekor pár készítőt kirúgtak, és többen felmondtak.


Így gyakorlatilag a mw2 a black-ops és a mw3-on, már teljesen más csapat dolgozott. (meg is látszik)

2011. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sziasztok. a grafika nálatok is teljesen szar? mintha 800*600-as lenne az egész. mw2 ezerszer élesebb volt
2011. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én eddig csak a MW2-őt vettem meg. MW3 néztem egy gameplay videót és elég is lett. Inkább akkor már BF3 multi
2011. nov. 10. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmondok egy nagy titkot: Nem csak ebben nincs újítás, az idei FPS-ek 95%-ában semmi, de semmi újítás nem volt, sőt az utóbbi években olyan igazán innovatív FPS talán csak az egy Mirror's Edge volt. Ennek ellenére szerintem jó játékok.
2011. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!