Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezeket menyiér tudnám eladni?...

Ezeket menyiér tudnám eladni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

LGE 42v6 pdp panel teljesen hibátlan se egy pixel hiba semmi kontakt hiba újszerű állapot.

LG42v6 Hibás Z-SUS panel a va körön nincs 64volt hibrid hiba.

LG42v6 Y-SUS panel ha van a tv ben jó Z-SUS akkor megy vele a kép de kontraszt nincs valószínűleg csak kondenzátor hibás de ki tudja.

LG42v6 Y és X buffer panelek smd kondikat lehet cserélni kell az x paneleken de egyébként működnek.

LG42v6 hibátlan kijelző meghajtó tápegység.

LG42v6 Hibátlan készenléti táp.

Philips központi panel 2 scart 1 videokimenet 1 videobemenet 1 DVI-D 1 VGA és egy S-video portal grundig eeprommal hibátlan tökéletesen működik.

Illetve az is érdekelne, hogy ezt egybe mennyiért tudnám eladni mivel egy tv röl van szó.

Az a baja, hogy nincs kép csak hang.

Pontos típus GRUNDIG apollo 42".

JAVÍTHATÓ!!!! Csak nekem kicsit drága a 45000FT...

Válaszokat előre is köszi mindenkinek és elnézést a helysírási hibákért.

Ha valaki tud egy olcsóbb megoldást a z és y panel cseréjére akkor azt megköszönöm de mondjuk elég régi tv és ha el tudom adni az árát be tudom fektetni egy újba ami azért megbízhatóbb.


2011. nov. 7. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!