Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem szabad sokszor...

Mért nem szabad sokszor szétszedni a rubik kockát?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nem szabad szét szedni sokszor, de azt nem tudom mért?Én már jó párszor szét szedtem, és amikor egyik ismimnek oda adtam, hogy rakja ki,(ugyan is ki tudja rakni, de nem profi, de azért jól csinálja)és elkezdte kirakni, de azt mondta, hogy szarul van össze rakva, és hogy nem tudja megcsinálni.És utána az egyik ismerősétől hallottam, hogy nem jó szét szedni, de azt nem tudtam meg, hogy mért.
2009. máj. 7. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de, a sok szetszedestol jobban kikopik es sokkal jobban forog. :) Amugy, a rubik kockat nem lehet "szarul" osszerakni...
2009. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszike!Akkor még se rossz a kockám:)

De akkor nem értem ,hogy az ismim mért nem tudta kirakni?

2009. máj. 7. 17:55
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha valaki tudna egy oldalt, vagy valamit ahol meg tudnám tanulni, hogy, hogy kel kirakni a kockát, akkor hálás lennék:)
2009. máj. 7. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:

www.rubik.hu

Én innen tanultam meg. Van egy másik rubik-suli oldal is, de az nekem bonyolult volt.

Most sem vagyok profi, de 4-5 perc alatt ki tudom rakni a kockát.

2009. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. máj. 7. 18:18
 6/11 A kérdező kommentje:

hát nekem nem nagyon megy sose úgy jön ki ahogy kéne:(:S

pedig a leírás alapján csinálom és még se jó.ha valaki tud segíteni akkor írjon!

2009. máj. 7. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokféle kocka van, van amelyiknek nem tesz jót a sok szétszedés...

Az első válaszadónak mondom, hogy egyáltalán nem garantált, hogy jobb lesz tőle; valamint nagyon rosszul tudja, mert igenis össze lehet rakni szarul. - ha teljesen szétszedjük a kockát, és összevissza elkezdjük visszapakolni az elemeket, akkor 1:7-hez az esélye, hogy ki lehet rakni újabb szétszedés nélkül.

2009. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát azért,mert ha szétszeded,akkor nem biztos ,hogy a színeket jó irányba teszed,vissza és ez gondot jelent a kirakásnál is,mert sehogy se fogod tudni kirakni.Pl.:Minden oldal jó,ja az egyik elem fordítva áll,ilyenkor ki kell azt venni és jól berakni.Ezután újra lehet kirakni : )
2009. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Azér nem jó szétszedni, mert könnyebben szétesik, és épp ma történt hogy az 1ik osztájtársam szétszedte és rosszul volt.

úgy kéne lennie hogy a fehérrel szembe van a sárga, anaranccsal szembe a bordó vagy vörös (ugyan az :P), a kékkel szemben pedig a zöld szín. Nézd meg hogy van!

2011. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja hogy ha sokszor szétszeded, de nem is kopik tőle hogy jobban forogjon. És összetudod rakni rosszul. Ha még valami érdekel akkor írj üzenetet
2013. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!