Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a BattleFiled 3mam?

Miért nem jó a BattleFiled 3mam?

Figyelt kérdés

Helló.

Most már komolyan nem tudom hova forduljak a problémámmal úgyhogy utoljára le írom hogy nekem mégis mi a problémám a BattleField3mammal .

Szóval én tegnap meg vettem eredetibe a battlefield 3mat és fel raktam rendesen , originba be léptem be írtam a cd kulcsot észlelte is a origin ott volt hogy Játék telepítése fel raktam rendesen , és fel tette és rá mentem hogy Azonnali Játék rendesen tölt ki írja hogy ellenőrzi a kiadási dátumot vagy mit , aztán töltene a játék amikor ki jön az a hiba üzenet hogy : There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game.

KÉP : [link]

Ezt már ki írta bétánál is és bétát is újra tettem úgyse volt jó , most meg az eredeti battlefieldnél is ezt írja ki és azt is hiába teszem újra hiába de nem jó.

Nem értem most mégis mi van gépemnek bírnia kéne mert akkor nem azt írná ki hogy There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game hanem el indulna és be fagyna a gép meg minden nem m csak simán ki írja ezt.

Itt a gépem adati azért nézzétek meg :


Manufacturer:

FUJITSU SIEMENS

Processor:

Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz

Memory:

3326MB RAM

Hard Drive:

200 GB

Video Card:

ATI Radeon HD 5700 Series

Monitor:

Általános PnP képernyő

Sound Card:

Hangszórók (Realtek High Definition Audio

Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.100218-0019)


Az igaz hogy bétánál még nem tettem fel a legújabb ati drivert de tegnap telepítés előtt fel tettem innen az ati drivert : [link]


Fogalmam sincs mi tévő legyek minden segítségnek örülnék és nagyon meg köszönném aki akár egy kicsit is tudna segíteni hogy milyen irányba induljak el .

Köszönöm Előre is.


2011. nov. 6. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahol vetted a játékot menj vissza mondd meg nekik hogy rossz a serial a játékhoz

U.I:sry jobbat nem tudok

2011. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 walholl ***** válasza:
Felesleges ilyennel visszavinned. Ha adnak is egy másikat, az ugyanúgy nem fog nálad futni. Nagyobb a valószínűsége hogy valami hardverütközés van, vagy ilyesmi. Próbálj érdeklődni a hivatalos oldalon, biztos másnak is volt ilyen hibája.
2011. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 walholl ***** válasza:
Na, kicsit nyomoztam. Amit tudsz frissíts: directx, windows, videókari, de még az ie9 is meglegyen (nem érdekel milyen böngészőt használsz, valakinek az segített).
2011. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

@walholl

köszönöm szépen :)

2011. nov. 7. 21:32
 5/9 walholl ***** válasza:
Ezek szerint működik?
2011. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

@walholl

nem , de rá jöttem mi a baj :D , nincs gépemen service pack :D

2011. nov. 8. 16:43
 7/9 walholl ***** válasza:
Mondtam hogy frissítsd a windowst.:)
2011. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

@walholl

Azt hol tehetem meg ? hogy a service packot is fel tegye?

2011. nov. 8. 22:48
 9/9 walholl ***** válasza:
Ha nincs alapból beállítva, hogy a windózkád leszedje a frissítéseket, akkor keress rá hogy microsoft update. Ott majd kiad minden hiányzót elméletben.
2011. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!