Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tölt be lassan az XP?

Czirják György kérdése:

Miért tölt be lassan az XP?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 06:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor tőlt lassan amikor elakarja indítanni a Windows-t és megjelenik a logója nem? Mert akkor nekem is ez van néha, szar az XP, talán egy újra telepítés segíthetne.
2011. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem is telepítsétek újra az segíthet, kárt nem okozhat
2011. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mégis mennyire lassan?

mert a gyenge gépnél is lehet lasú!

2011. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
sokféle oka lehet a leggyakoribb a karbantartás teljes hiánya,tele a registry,a kuka ilyesmi...a legjobb egy karbantartó prg beszerzése,nagyon tudom ajánlani az advanced system care nevűt,ha szükséges segítek pro vezió megszerzésében.nálam ez fut egy sima ingyenes avast6-tal és 1.5 éve semmi gond a géppel 25-30 s alatt jelentkezik be
2011. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csinálj egy lemezkarbantartást.


Start menü-Kellékek-Rendszerezközök-Lemezkarbantartó


Ezt futtasd le,nagyság,és memória kérdése milyen sokáig tart a lemezkarbantartás,magyarán mégha úgy is érzed hogy leállt a gép,és nem megy alemezkarbantartó,hagyjad csak ne kapcsold ki mert megy az.


Ha ezután is fennáll a probléma,telepítsd újra az XP-t,és onnantól kezdve mindig figyeld mit telepítesz,ha meg törölsz akkor a gyökérből is töröld le fájlokat amit eltávolítottál.Tudod az XP szeret nagyon eltárolni minden dolgot,érdemes néha nagy takarítást tartani rajta.Nah mondjuk ha nem vagy túlzottan számítógép zseni akkor a gyökérkönyvtáros törléseket nem ajánlom,mert nagy kárt tehetsz benne.


Remélem segítettem.

2011. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Iridium válasza:

Egyetértek a 4/5-ös válaszadóval. Én is ezt tenném mielőtt nekiugranék legyalulni az egész rendszert. Még annyi, hogy törölj olyan programokat amik feleslegesek. Lesz bőven szerintem. És nem ráhat töredezettség mentesíteni sem, valamint a Windows indulásával együtt induló programokból is gyomlálnod kellene ami nem fontos. Ha így sem megy, jöhet a C:format :)

Üdv: Iridium

2011. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mert nyugdíjazta a Microsoft és éli a nyugdíjasok vidám, de lassú életét. Lassan csak a sakk indul el és az háziorvos rendelési ideje lesz a háttérkép.
2011. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hjani87 válasza:

csinálj egy *.bat fájl-t jegyzettömbbe és írd bele ezt:


shutdown -s -f -t 1



ha megvan akkor tedd be a startmenübe az inditópultba és indítsd újra a gépet.

2011. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Deme Mónika válasza:

Kedves! Én ajánlom, hogy csinálj a gépen egy karbatartást adok egy programot nevet Advanced SystemCare 4 ha evvel tiszitod a géped akkor gyorsabb lesz! Ez a programot ingyen letöltheted! Vagy lehet virusos a géped! Indísál el egy virusírtó programot! Remélem segítem!

Ha valami kell írj nyugodtan segítek nagyon szívesen! E-mail cím: moncsi88@datatrans.hu Nevem: Deme Mónika

2011. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia


Sok ikon az asztalon, kevés lemezterület. Túl sok rezidens program, töredezett tárolók...


Ha reinstall lesz, akkor csinálj egy külön partíciót, és ide telepíts mindent, ide tölts le stb...

TEMP et rendszeresen töröld, ilyenekkel segíthetsz az xp-n :)

2011. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!