Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fut a gépemen a GTA?

Miért nem fut a gépemen a GTA?

Figyelt kérdés

CPU Típusa: Unkown, 3000 Mhz,

Gépem adatai:

Rendszer Memória 1024 MB.

Videókártya: Intel Extreme Graphics 3

Hangkártya: Creative SB Live! Value (CT4670) Sound Card. Márciusban a Windows-t újraraktuk rajta, akkor beletettünk +512 MB-ot, és egy Hangkártyát. (Azelőtt nem volt benne hangkártya!) Hiába Crackelem, semmi. Ezelőtt futott rajta. SEGÍTSETEK!!!


2011. nov. 1. 12:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda, hogy San Andreas! :)
2011. nov. 1. 12:35
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
mert hülye vagy és nem értesz hozzá és szar :D a géped:D
2011. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

előző válaszoló egy ótvarnagy bunkó:).


Kérdezőnek:


Konkrétan mi a baja? NEm indul el? kIír valamit?


Simán elkéne vinnie a laptopodnak, és mivel ezelőtt ment nem értem mi a gond. Mit ír ki?

2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmit. Egyszerűen rámek, homokóra 5-10 Másodpercig kint van, aztán eltűnik, és semmi. Am nem laptopom van, hanem PC-m.
2011. nov. 1. 14:23
 5/14 anonim ***** válasza:
hááát azért nem megy mert gyenge a videókártyád kéne hozzá egy nvidia ge-force s akkor menne:(
2011. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De azelőtt is ez volt, és ment vele!!!
2011. nov. 1. 20:11
 7/14 anonim válasza:
Milyen windows-t raktál újra? Win 7-et? Mert azzal vannak kompatibilitási problémák, win7-en nekem sem megy.
2011. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem. XP volt, és van rajta most is!
2011. nov. 2. 00:05
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
az xp egy rakás szar:D
2011. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ó nekem is ez volt...... Kicsit hosszú történet (akinek OFF azt sajnálom): leszedtem egy GTA SA verziót ment rendesen kb. 1 hónapig. Utána jött ugyanaz a hiba mint neked. Egy megoldás volt, mert a többi GTA SA verzió se működött, akármilyet szedtem le. Azt feltetem egy normál verziót szaladt is rajta rendesen (vid.kártya ekkor: ATI Radeon x650). Majd szereztem egy erősebb kártyát ami tolja a GTA 4-et: Nvidia Gforce 9400GT. Ilyenkor megy a GTA 4 de az SA nem. Magyarul: bármi változás történt a gépeden vagy feltettél más GTA-t?
2011. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!