Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA4 van olyan torrent? (NEM...

GTA4 van olyan torrent? (NEM linket kérek)

Figyelt kérdés
Most csak meg szeretném kérdezni, hogy van- e olyan torrent a GTA4-ben (nem torrentes oldalakon, mint Ncore, Reload stb) amiben ha letöltöm nem kér unlock meg serial kódot? Mert egyik haver azt mondta, hogy van, de azt nem mondta, hogy honnan töltötte le. (vagyis a telepítőböl kivették a kódokat) Most nem linket kérek, csak meg szeretném kérdezni, hogy van- e ilyen torrent. Na meg köszönöm, de nem kellenek olyan válaszok hogy vedd meg, se a társai, köszönöm.
2011. okt. 30. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs de van crack ha crackeled akkor nem kér unlock meg serial kódot
2011. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm, tényleg? Jó tudni. Köszi!:D
2011. okt. 30. 14:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, most fognak jönni azok, hogy könnyebb hogyha megveszed stb. Na meg elvileg új kérdést kéne írnom már ehhez is, sajnálom, de nem teszem meg. Na igen, crackeltem, íme az eredmény: [link] (nem kell se a hátteret, se az ikonokat nézni!!) Most tuti egy nagyon profi jós leszek, hogy megmondom, hogy a kövi válasz: Nem lenne vele enyi gond, ha megvennéd egyszerüen. (na amiket írok, már teljesen belebonyolódok.:P)
2011. okt. 30. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Van!
2011. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mivan??
2011. nov. 1. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy haverom mondta,hogy van ilyen!És pont az Ncore!De nem tudom,hogy igaz-e,én is ezen filózok!:)
2013. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!