Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3, Assassins...

Battlefield 3, Assassins creed brooterhood, Need for speed új?

Figyelt kérdés
Szerintetek meik a nyerő egy 12-évesnek?
2011. okt. 23. 19:31
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a Battlr Field három ha szereted a lövöldözést bár nem ajánlanám ha a szülőd lennék a need for speed hamar megunható assasin creed detto mint a battle field 3.Szóval battle field 3 szerintem a nyerő
2011. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én máris le beszéllek a BF3-ról,, mert annyira élethű hogy már szar! Én játszottam a demójával és egyszerűen annyira élethű hogy elmegy tőle a kedved. Hidd el ha lövöldözni szeretnél akkor egy jó Cod-ot ajánlok ha autózni akkor az NFS The RUN jó választás, ha inkább mászkálni szeretsz és küldetéseket csinálni akkor egy GTA IV-t ajánlok de a Assassin CB se rossz. De ezt neked kell eldönteni melyik stílust szereted jobban.
2011. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kort felesleges írni. Én inkább a később megjelenő AC: Revelations-t ajánlanám. Most 13 éves vagyok. 6 évesen az összes játékom 18+ volt (engedték), nem nézek mást horrorfilmeken kíívűl (szüleimnek nincs vele baja). És ha én nem lettem olyan amilyet elképzel sok szülő (ilyen "gyilkos hajlamú, elmebeteg, stb) akkor miért ne vehetnéd meg? Vagy még jobb: csináld azt amit én szoktam: Amint rájöttem hogy kell letölteni egy eredeti játék sincs.
2011. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a 2.-komentálonak.A cod-okat végigvitem mindet.De azér köszi :D

1.-kommentálonak:koszi hogy segitettél.

3.-kommentálonak.Köszi :D

2011. okt. 25. 15:27
 5/7 A kérdező kommentje:
2.-komentálonak:a need for speedet mindet végigvitem :D
2011. okt. 25. 15:27
 6/7 anonim válasza:
Need for Speed The run-t ajánlanám 12 éves vagyok,És már BF3-al AC-vel GTA IV-el játszottam (megengedték) Ezeket ajánlom.
2012. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fidrix válasza:

DE KÖNYÖRGÖM , miért kell állandóan BÁTTLEFÍLD 3 MEG ÁSZÁSZÍNSZ KRÍD BROTERHOOD ÉS NEED FOR SPEED? KÖNYÖRGÖM..

1. Ha valóban csapatmunkát akarsz látni , illetve jó pár 100 órát eltölteni multin , ajánlom a bf2-őt , 2000-ért vettem összes kiegel , és 1 élvezetes , csapatmunkás játék..

2. Assasinst nem annyira ismerem de miért kell mindig az új?!

3. Az nfs újról ne is beszéljünk.. underground meg a most wanted sokkal jobb volt..


Miért kell a grafika? MIÉRT?!

Mindig a classicusok a legjobbak..

Lásd: Cod 1-2-3-4

Counter Strike 1.5-1.6

Battlefield 1 - 2 - Bc - Bc2

Minecraft BETA 1.7 (verzióra gondolok itt)

Nfs Underground

Prince of Persia

Team Fortress Classic

Half life 1

day of defeat : Classic

Gta Sa (GTA IV EGY KALAP SZAR A SAHOZ KÉPEST!!)

És még több 1000 régi , jó , tökéletes játékot tudnék ide írni.. 14/f

2012. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!