Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft PVP, Rolepla...

World of Warcraft PVP, Roleplay, Normal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! új wow játékos vagyok, eredetin játszok és felajánlotta azt hogy pvp,roleplay,normal meg még valamin játszhatok.. melyiket válasszam? mert látom nagyon sok realm van. az azt jelenti hogy mindegyik realmon más karakterek vannak???
2011. okt. 22. 19:28
 1/7 anonim válasza:
roleplay
2011. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen más minden szerveren.

egy szerveren 10 karaktered lehet max, és egy accon összesen 50.

pvp szerveren a közös (contested) és ellenséges terülteken bárki, bármikor megtámadhat.

pve szerveren ha ki van kapcsolva a pvp funkciód akkor sehol nem tudnak megtámadni(kivéve a másik frakció fővárosaiban, ott automatikusan bekapcsol persze)


roleplay szerverből is van pvp és pve

ezeken régen kötelező volt roleplay-hez illő nevet választani és úgy viselkedni. Most már ezek a szerverek is olyanok mint a többiek.

Néha látsz csak roleplay-ező emberkéket.

2011. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elöző vagyok.

ha kezdő vagy akkor a normal típusú szervereket ajánlom (mivel magyar vagy ezért az arathor-t, mert ott sok a magyar)

2011. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még az lenne a kérdésem, hogy majd ha akarok venni játék kódot hogy tovább játszhassak, azt lehet rendelni online vagy csak boltból lehet megvenni?
2011. okt. 22. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
olnine , a blizzard on megadod a bankkártyát és előfizetsz v megveszel 2 havonta 1 Game cardot (drágább)
2011. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Petyavv válasza:
Persze,én is online megrendeltem. Kihozzák a játékot, felinstallálod, acc-ba a kódot és játszhatsz 1 hónapig ingyen
2011. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] itt is tudsz vásárolni, csak kérd meg hogy előbb adják a játékidőt és utána fizess.
2011. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!