Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mondják páran ezt?...

Orbit-titkosnév kérdése:

Miért mondják páran ezt? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Miért mondja ezt valaki, hogy a GTA VICE CITY jobb mint a GTA SAN ANDREAS?
2011. okt. 22. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert tényleg jobb.

Sokkal jobbak a zenék, jobbak a tájak. Igazi retrós feeling.

2011. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A San Andreas mellett szól a nagy kiterjedésű játéktér, a rengeteg plusz dolog és lehetőség és persze a grafika felspécizése, de hiányzik belőle a Vice City eredetisége és a feeling. Ez sokaknak inkább döntő szempont, mint a puszta "számok", illetve gyakran hallom ezt úgy mondva, hogy "a Vice City a maga idejében nagyobb bravúr volt, mint a San Andreas pár évvel később".


Én személy szerint mindkettőt nagyon szeretem - nem mondanám egyikre sem, hogy jobb, mint a másik. Az egyik ebben jobb, a másik abban. Ha szereted a GTA-t, mindkettő kötelező vétel!

2011. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal jobban bejön a Vice City de nekem csak azért mert kiskoromban ezzel játszottam és jó érzés amikor leveszem a polcról és megint játszok vele...valóban nagyon retró feeling :)
2011. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!