Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? (Sims 3 Pets)

Mit csináljak? (Sims 3 Pets)

Figyelt kérdés

[link]


Ez mit jelent és mi ilyenkor a teendő?


2011. okt. 21. 14:33
 1/7 anonim válasza:

letöltötted, avagy megvetted cd-n?

ha letöltötted, és eljutottál a telepítésig, akkor nyilván valami .iso formátumban van , és akkor gondolom disk1.iso disk2.iso.... vagy valami hasonló, a lényeg, h azt a lemezt burnolod, vagy mountolod Daemon tools-sal, vagy hasonló programmal, amit kér, ha cd-n van meg akk csak visszarakod az 1. lemezt :D

2011. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pont az a baj h nem Daemon tools-os :S

ilyen mappák vannak mintha már fel lenne rakva a játék és onnan kell elindítani a telepítést :D (ezt jól elmagyaráztam xD)

2011. okt. 21. 15:14
 3/7 anonim válasza:

hát ez így tényleg bonyolítja a helyzetet :D

erre nem tudok mit mondani, ha nincs cd1 akkor nincs mit berakni... én feltelepítettem, de crackelni nem tudom xdd

kb ugyanott vagyunk

2011. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sikerült :DD de h Crackeljem?? Sims Pets mappába vagy a sima Sims mappába??
2011. okt. 21. 15:37
 5/7 A kérdező kommentje:
most olvasom h te se tudod crackelni xDD
2011. okt. 21. 15:40
 6/7 anonim válasza:

szoval, pár kérdéssel utánad feltettem egy kérdést és nem irom le még1szer h miért nem tom patchelni :D

(Mit csináljak? NEm indul a The Sims 3 Pets!)

2011. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a patch az a frissítés ugye?? xD a sima Sims 3-at frissítetted meg meg is crackelted? mert azt nem szabad.

amikor rakod fel a Házi Kedvenceket akkor kéri a frissítést.

felfrissíted, xD és utána meg crackeled a Pets-et.

Crackelni úgy kell h a sima Sims 3 mappájába rakod be: Program Files/EA Games/The Sims 3/Game/Bin és ide :D

2011. okt. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!