Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins Creed? (Kérdésed...

Assassins Creed? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Volt az 1 ,2 BH, lesz a Revelations es meg ha jol tom fognak még ketőt csinálni .Szerintem abból a két részből az egyik biztosan Subject 16 ról fog szólni mivel őt nem ismerjük .Szerintetek?
2011. okt. 20. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem .
2011. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de nem biztos. Viszont az szerintem biztos, hogy megfogjuk tudni, hogy ki is volt a 16-os alany hisz már az 1. résztől lázba tartják vele az összes playert, legalábbis nekem a hátamon áll fel a szőr mikor megemlítik a nevét :D
2011. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trollololo ***** válasza:

előszöris, még cask 1 rész biztos, az Ubi fejese nem erősítette meg a továbby AC gameket :/


am.. sztem Revelationsben sok minden ki fog derülni Mr. 16-ról és a Revelationst követő rész pedig le fogja zárni Desmond történetét

2011. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, egyelőre még csak az AC3 biztos jövőre, ami valószínűleg főként Desmondról fog szólni, bár itt azért el tudnék képzelni valami Subject16-os szálat is.
2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Revelations csak Ezio és Altair történetét zárja le, de Desmondét nem. Tehát lesz még harmadik meg negyedik rész a játékból.
2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik rész még tuti jön jövőre, de az le fogja zárni Desmond történetét, hiszen ha figyeled a sztorit, a 2012-es világvégéről szól tulajdonképpen, így a jövőre érkező AC3-mal ezt a szálat lezárják. Bár tuti lesz előbb-utóbb 4 is, de az már biztos új szereplőkkel. Talán pont subject 16-al?
2011. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!