Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Heroes 6-ról?

Mi a véleményetek a Heroes 6-ról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Előre leszögezném, hogy nem vagyok Heroes-rajongó. Inkább csak úgy játszogatok vele.

Szerintem az irányítás lehetne jobb is. PL. ilyeneknél, hogy a pálya elforgatása. CTRL+kurzor és ha elengeded, vissza is ugrik az eredeti állapotba. Grafikailag szép, bár én nem látom sokkal szebbnek az előzőnél. A szintlépés szerintem jobb lett, legalábbis most nem hozzád vág négy téglalapot, aztán válassz. Ha nincs közte olyan, amit szerettél volna fejleszteni, hát c'est la vie (V-ben ez volt).

A másik, amire már az V-ben vagy a kiegészítőiben is ki voltam akadva. A térképen lévő lényeknél kiírják, hogy Fenyegetés: csekély/alacsony/magas/halálos stb. Az a baj ezzel, hogy sokszor emeletes baromság. Ma pl. le támadtam 8 db szent Kirin-t (aféle jégsárkányok), hát ha ne mondjam, hogy szedtek szét. Egyszerűen nem értem, akkor minek kell az oda. Az előző Heroes részek vígan megvoltak enélkül az álinfo nélkül is.

2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
afféle
2011. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos az előző részekben is volt a fenyegetési szint de ott az ellenség számára utalt és neked kellett eldöntine hogy rátámadsz vagy nem.Köszönöm a választ ha valakinek van még hozzáfűzni valója (pl.:játékmenet,változatosság)akkor szívesen fogadnám:)
2011. okt. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!