Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead space 2-ben miért csinálj...

Dead space 2-ben miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Amikor kivittem a játékot akkor van egy olyan hogy új játék és rá megyek arra akkor beenged meg minden de amikor meglesz az első ruha akkor nem ugyan az kari jön be és még fegyója sincs miért?
2011. okt. 12. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Amennyiben végigvitted a játékot ne az új játék indítását válaszd, mert ez lesz az eredmény.


Miután végigvitted rákérdezett, hogy mentse-e el a játékot. Remélem igent választottad. Erre a mentésre soha nem ments rá mást.


Van egy opció (nekem angol volt) NEW GAME+ a neve. Amennyiben itt indítasz új játékot erősebb vagy hasonló nehézséggel és betöltöd az előzetesen elmentett utolsó mentést akkor az első boltban ott lesz minden addigi cuccod plusz a spéci ruhád! Irj ha megvan! Én minden nehézségben végigvittem! :)))

2011. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!