Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mennek el az Odds...

Miért mennek el az Odds alapján valószínűnek tűnő meccsek?

Figyelt kérdés

(Tippmix)


a fene vinné már el... :S


2009. ápr. 29. 19:27
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
kockáztatni kell. xD
2009. máj. 6. 22:46
 2/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bődületes csalást érzek már ebben az egészben! Gondold csak el, mennyi pénz fut be a fogadóirodákba, lottózókba csak a tippmix-szel! (A kaparós sorsjegyet, 5-ös, 6-os lottót most hagyjuk, de az is egetverő egyébként...)

A befolyó összegből simán lefizethetnek egy pár csapatot, hogy kapjon ki. Annyira megéri nekik, mint a huzat! Én alapösszegért játszok (200 Ft), de egy szaros ezrest nem vagyok képes nyerni 4 db (1,5-ös szorzós) meccsből! Próbáltam már minden taktikát, praktikát, kombinációt, de hiába! Havonta max 2-szer ha nyerek... Nem is mernék több pénzért fogadni, mert felesleges...

22/L

2009. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

lány léttedre ekkora spíler vagy?:)

én is próbáltam már mindenféle módon fogadni, volt már hogy nyertem 7 ezret, de az a top.

ígyis bőven mínuszban vagyok. :S

2009. aug. 30. 10:18
 4/28 anonim ***** válasza:

A párom tett tippmix-függővé...:-)

Még mindig több esély van eltalálni 3-ból 1 "számot" (H/D/V), mint 90-ből 5-öt (5-ös lottó)...

Meg persze tök jó izgulni a meccsekre...:-)

De sajnos eléggé szerencsétlenek vagyunk ebben, mert ha kis szorzókra játszunk, akkor csak azért is kikap az esélyesebb csapat, ha meg meglepetésre játszunk, akkor bezzeg jön a papírforma!

Ez van...:-)

2009. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

jaja sajna ez.

én azért annyira nem vagyok még függő, hogy a meccsekre izguljak. :D

2009. aug. 31. 21:03
 6/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért, Te nem izgulod végig azt a meccset, amire tettél? Szerintem az tök jó! Amúgy meg megtört a jég! Tegnap nyertem 5800 Ft-ot! 5 meccsből! 200 Ft-ból!:-)

2009. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nemhogy megírtad volna ide a tippjeid.

mikre tettél?

2009. szept. 6. 21:39
 8/28 anonim ***** válasza:

Angol-Szlovén /2-3 gól/

U21Ausztria-U21Skócia /1/

Dán-Portugál /2-3 gól/

Magyar-Svéd /2-3 gól/

Francia-Román /2-3 gól/


29,01-es szorzó lett!

:-)

2009. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

ejj ejj gólokon ennyit kaszálni...

én nem mertem volna ilyen mixet tenni...

szerdára tippek?:)

2009. szept. 6. 21:57
 10/28 anonim ***** válasza:

Miért pont szerdára?

De amúgy most nem is tudnék tippeket írni, mert még nem tudom, mik lesznek! Tippmix újságom sincs, teletext-en sincsenek még jövő heti meccsek...

2009. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!