Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 100% hogy felteszi a legfrisse...

100% hogy felteszi a legfrissebb Dashboardot (xbox360, lent)?

Figyelt kérdés
ugye mostmár a 2.0.13599 kell..nekem a régi van így pl a fifa12 másoltan nem fut...viszont azt megtudnám csinálni hogy haverom elhozza az eredeti fifa12-őt felrakom vele a legújabbat(csak akkor a másolt nem fog menni elvileg) és felmásolom a fifát a vinyóra hogy nekeljen lemez...a kérdés az hogy 100% hogy felteszi hiba nélkül a legújabb rendszert és hogy utána ha lesz 10ezrem el tudom vinni kiflasheltetni ahol megcsinálják hogy indulj mind2 fajta lemez(írott + eredeti)?? addig meg csak eredetivel tolnám lehetséges ez?
2011. okt. 6. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán, viszont ha felmásolod a fifa12-t, attól még kelleni fog a lemez a játszáshoz.
2011. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
??? ha felmásolom maga a játékot akkor kell hozzá a lemez?akkor mi értelme van?
2011. okt. 8. 00:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy kíméli az olvasófejet, halkabb lesz a gép működése és gyorsabban tölt. A lemez meg azért kell, mert ez egy beépített védelem a kölcsönzés ellen.
2011. okt. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostmár értem..akkor mind1,köszi
2011. okt. 8. 02:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!