Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bug (játékhiba) nélküli játék...

Bug (játékhiba) nélküli játék sose lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nehéz a készítőknek mindenre figyelni de már a BF3 Betájába is feldedeztem egy elég nagy bugot.Operation Métro-s pályán leestem a föld alá,de nem haltam meg hanem ott maradtam és le tudtam szedni pár ellenségetxD persze aki nem ismerte ezt a bugot nem tudta hogy hogy lehet ez.És ez még csak 1 pálya.Eltudom képzelni a többi pályán mi lesz:S...
2011. okt. 4. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja ne értsétek félre! Még az elején a parkban(azon a füves részen) estem le a föld alá.De nem oda ahol a metró van hanem szó szerint a nagy semmibe a pálya alá.A fölöttem rohangáló ellenségek közül párat meg le tudnam szedni o.O
2011. okt. 4. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:
ember, az a szó hogy béta mond valamit?? nem véletlenül BÉTA. tudod a béta még tele van bugokkal. melelsleg igen, soha nem lesz oylan játék amiben nincs bug. kivéva ha az egy fostalicska játék amiben nem lehet bug.
2011. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok
2011. okt. 4. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen a BÉTA az arra utal hogy találsz benne hibát van hogy elég "nagy hibákat!
2011. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor még a Minecraft Beta 1.8.1-be is vannak hibák? Mert a Beta 1.7.3-at frissítették 1.8.1-re.
2011. okt. 5. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, ha megnézed a patchnotes-t látod hogy krva sok bugot javítottak ki, és valszeg még így is lesz. szerintem még 1 évig béta lesz :D
2011. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez remek xD Minecraftozok 1.8.1-es verziómmal,mondjuk bugot még nem találtam benne,de jó tudni előre.Aztán jön majd az 1.9-es gondolom.Persze ha egy ember dolgozik rajta(Notch) akkor nem csodálkozom:S
2011. okt. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!