Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok onlive-on vásárolni?

Hogyan tudok onlive-on vásárolni?

Figyelt kérdés
UK accom van. Gondolom bankkártyával, de onlive-on belül nem enged, csak egy promo kódot írhatok be
2011. okt. 2. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem vásároltam onlive-on,nem is tervezem,de amennyire tudom először hozzá kell csatolnod egy UK bank kártyát az accountodhoz.Ha nem UK-ban élsz illetve nincs UK bank kártyád,akkor nem tudsz vásárolni egyenlőre.2012-re tervezik hogy több EU országra is ki terjesztik a szolgáltatást.


Bank kártyát úgy tudsz hozzá csatolni az accodhoz hogy az oldalon bejelentkezel,majd a jobb felső sarokban rá mész hogy account.Majd az alatt ott lesz hogy billing,oda rá kattintasz és a bal oldalon ott lesz hogy "Enter a Credit Card" ott bírsz bank kártyát regelni az onlive accountodhoz.A jobb oldalon pedig elő tudsz fizetni PlayPack-ra,de ahhoz is először hozzá kell adni egy bank kártyát az accounthoz.


Ha hozzá adtad a kártyádat,utána az onlive autómatikusan le húzza a pénzt ha a vásárlásra kattintasz.Máshogy nem lehet,kötelezően regelni kell egy kártyát az onlive rendszerben az accodhoz.

2011. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
HideIPVPN-nel
2012. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!