Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 indítása, valaki okos...

Sims 2 indítása, valaki okos segít?

Figyelt kérdés
Sims 2 fel van telepítve, daemon tools is. Sokszor telepítettem már, de eddig 1 darab ISO fájl volt az egész, azt elindítottam a DT-vel és ment. Most kicsomagolva van rajta a dvd-n. Fel van telepítve, de a DT-vel így nem boldogulok. Melyik fájlt kéne megnyitni vele? Vagy az egészet kéne ''átcsinálni'' ISO-ba, de hogyan? Valamennyire értek a gépekhez de nem vagyok egy zseni.
2011. szept. 28. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
crackelted?
2011. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, de ebben nem is látok olyan mappát. nézzem meg jobban?
2011. szept. 28. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

miért írtad ki DVD-re.?! :O

nem elég ha a meghajtókép-fájt ott van a gépeden, és amikor játszani akarsz vele, akkor csak csatlakoztatod.?!

2011. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van, de otthon csak felkaptam egy marék dvd-t, és pont ez volt benne, nem tudom ki a rosseb írta ki így...
2011. szept. 29. 11:24
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, korábban úgy csináltam, de most nem találok semmilyen meghajtókép-fájlt, ez a baj.
2011. szept. 29. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
töltsd le torrenttel ugy a legegyszerűbb:D
2011. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amugy az ISO meg a meghajtóképfájl ugyanaz :D
2011. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!