Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (TES 4) Hová tűnt Martin?

(TES 4) Hová tűnt Martin?

Figyelt kérdés
Épp az The Elder Scrolls 4-el játszok, és annál a résznél tartok amikor be kell menni Kvatch-ba Martinért. DE NINCS OTT. Ha minden igaz a templomba kell hogy legyen, de átkutattam az egészet , le mentem a pincébe, de sehol sem volt.Nem akarom újra kezdeni a játékot, mert a Fighters Guild-nél már sok küldetést megcsináltam. Vajon hová tűnhetett Martin?
2011. szept. 27. 11:35
 1/3 anonim válasza:
Megették.
2011. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelöld be a küldetést aktívnak, akkor elméletileg mutatja egy piros/zöld valami. Ha már próbáltad, vagy így sincs meg, akkor fogalmam sincs, esetleg megpróbálhatsz cheattel ügyeskedni.
2011. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szakalt ***** válasza:
Ha jol emlekszem akkor a fo teplommban olvasgat egy kicsit jobra a bejarattol vagy mielott belepnel a nagy templomba ott kell hogy legyen balra egy ajto az alvo terseghez es lehet hogy ott olvasgat.
2011. szept. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!