Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? (kérdésed túúl...

Mit csináljak? (kérdésed túúl blabla. )

Figyelt kérdés

telepítem a simset és mindig máskor áll meg... valamikor 70% valamikor 6%. Megáll és kiírja,hogy nem tudja másolni az xy fájl ... és nem tudom megcsinálni? tudja vki hogyan kell?


eredeti cd...


2011. szept. 26. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőre arra gondolnék hogy sérült a lemez,de mivel mindég máskor csinálja ezt,ezért az is lehet hogy az olvasód haldoklik vagy csak nem szereti a The Sims3 lemezt.Volt már hasonló problémám,másik olvasó megoldotta.Próbáltad másik olvasóban?


Ha nem és nem is áll módodban ki próbálni másikban,akkor annyit tudok ajánlani hogy próbáld meg felrakni ISO-ba,majd DeamonTools virtuális meghajtóba betölteni az iso-t.


Ha ISO-ba (lemezképfájlba) sem tudod felrakni hasonló gond miatt és a lemez nem sérült akkor másik olvasót kell beszerezned.


Más ötletem sajnos nincs.

2011. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!