Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek az "ősrégi" ügyességi...

Mi ennek az "ősrégi" ügyességi pc játéknak a neve, amivel kb.15 évvel ezelőtt játszottam?

Figyelt kérdés
A játék lényege az, hogy egy pályán végig kell vezetni sok kis törpéhez hasonló lényt :) Egy kis valamiből estek ki egymás után (egyre több) és "balról-jobbra" irányba sétáltak a célig. Eközben különféle akadályt kellett leküzdeniük. Ahhoz, hogy beérjenek a célba, a séta közben építeniük kellett lépcsőt, gödröt kellett ásniuk, ejtőernyőzniük kellett, stb. A lényeg az volt, hogy a sok kis törpéből minél többen maradjanak életbe, azaz érjenek a célba. Amit elfelejtettem, hogy előre meg volt határozva, hogy hányan áshattak, hányan építhettek és hány kis törpe kaphatott ejtőernyőt. A játékkal kb. 1995 környékén játszottam. Ennyi, amire emlékszem :) Ha valakinek rémlik, akkor légyszi írja meg a nevét. Előre is köszönöm!
2011. szept. 25. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben a Lemmings :)
2011. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És tényleg az!!!! Ezer köszönet!! ;)
2011. szept. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!