Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene valaki Counter...

Segítene valaki Counter Strike 1.6-ban?

Figyelt kérdés
Valaki adja már meg az msn címét vagy mailon küldje el nekem (v.akos.b@freemail.hu). Counterben Lenyomom azt hogy New Game és amikor játszom sosem találkozm elenfelekkel akiket le lehetne lőni. És még van eg ypár kérdésem. Légyszi adjatok msnt!!! :(
2011. szept. 25. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello.

Nah az a probléma hogy ha New Game-re mész akkor neked kell berakni az ellenfeleket,de előtte lekell tölteni Bot-okat(ezek a Bot-ok az ellenfelek),miután letöltötted feltelepíted a CS mappádba és aztán elindítod a game-t,és New Game, akkor beírod a consoleba hogy bot_add,és a bot_add-ot annyiszor ismételed ahány bot-tal szeretnél játszani. De, lehet szerveren is játszani,ahhoz nem New Game-re hanem Find Server-re kell kattintanod, ott kijön 1 kis ablak és rákattintasz a Favourites fülecskére aztán ott az Add Server Ip gombra rákattolsz és leablakolod a CS-det,felmész erre az oldalra: [link] és itt keresgélsz magadnak szervert,miután kiválasztottad hogy melyiken akarsz játszani egyszerűen csak kimásolod az IP címét és bemásolod a CS-dbe :).Ennyi lenne!

Ha bármi kérdésed van vegyél fel msn-re : a_s_d@citromail.hu

2011. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Húskloffoló válasza:
Nekem is ez volt a problémám...de aztán rájöttem hogy rossz játékkal játszom xD szedj le másik verziót ,amiben akár a játék előtt be tudsz állítani akár 100 BOt ot is ;)
2011. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!