Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Néhány World of Warcraft...

Néhány World of Warcraft kérdés (többi lent)?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdtem el wow-ozni és lenne pár kérdésem:


1,Minden fajnak,hivatásnak lehet petje mindegy mivel vagyok?Ha igen,akkor hol,honnan lehet petet beszerezni és max hány petünk lehet?Valamint van több fajta pet,mint például ami harcol vagy amin utazok?


2,A küldetésekhez kapott mágikus,különleges képességeket tárgyakat valahogy meglehet tartani vagy be lehet szerezni?Például volt láthatatlanná tévő köpeny,és olyan amikor halottnak kellett tettetnem magam de a küldetés végével eltüntek ezek.Viszont nem rég át kellett alakulnom egy más fajta élő lénnyé ami a víz alatt is tud lélegezni és a küldetés után tudtam újat kérni ebből és most már annyiszor használom ezt a képességet ahányszor akarom és ahol akarom.A többit is be lehet újfent így szerezni?Ha igen hogy vagy hol?


3,A WoW tulajdonképpen miről szól? XD

Az elején még értettem az összefüggéseket mit miért csinálok,hova miért megyek,de az utóbbi időben gyakorlatilag csak küldenek az egyik területről a másikra mondván ott is jól jön a segítség erigy,és minden területnek meg van a maga gondja amiben segítek.De már nem igazán látom az összefüggést,külön álló "problémáknak" tűnnek mint amikor például segítettem egyszer azoknak a kentaur szerű lényeknek a (nevük nem ugrik be) az újra egyesülésben és most tovább küldtek máshova hogy ott is biztos jól jön egy ilyen képzett harcos segítsége.Ott meg kezdetben fertőzött állatokból kellett mintát szerezzek hogy kiderítsük milyen betegség ez.Ez után tovább küldtek hogy ilyen jó embör jó gyön ott is,a továbbiakban pedig a területek védelmét kell megszervezni mert támadnak a gonoszok..Szóval abszolút nem látom az össze függést,nem értem miről szól a WoW és ez miatt már kezdem egy kicsit unni is.Vagy majd a későbbiekben fog ki kerekedni hogy mi értelme is volt,van ennek az egésznek.Mondjuk a végén amikor egyesülnek az erők egy közös célért?


4,Mi befolyásolja hogy melyik várossal milyen a kapcsolatom és mi jelentősége van?


5,A kiegészítők egész pontosan hogy működnek?

Azt tudom hogy új küldetést,történetet..stb adnak a játékhoz,de például a Cataclysm teljesen át alakítja a világot.Ha mondjuk most meg veszem az öszes kieget és felrakom (amit nem fogok csak feltételezzük) akkor a Cataclysm ellenére ugyan innen folytathatom a játékot és majd a "cataclysm" a világ át alakulása akkor jön ha oda érek,vagy azonnal át alakul minden és lényegében számomra itt félbe szakad a történet?


Előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. szept. 24. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Légyszi tudnál mondani, hogy melyik kiegészítő a maximum, amivel ezt meg szeretnéd tudakolni? Mert lényegében mindegyik kiegészítővel változott minden is, így azért jó hosszú lenne leírni mindent:D

2011. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Am,azt hitten csak a Cataclyms-el változott a WoW világa XD


De a lényeg ugyan az,ha fel rakok egy kieget mondjuk a Cata-t,akkor a világ máris olyan sivár,kihalt lesz vagy csak később ha a történetben eljutok odáig?Mert legalábbis gondolom a kiegek,valamiképpen folytatása az előzőeknek vagy ezt is rosszul gondolom?

2011. szept. 24. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden területen maradtak főként az élőlények, sőt, még több is beköltözött oda, ha valóságszerűen tekintenénk a játékot, mondhatnánk, hogy az ottani élőlényeknek ez a megfelelő éghajlat.

1. kérdésedre: pet csak a Hunter kasztnak lehet, a fajoknak csak annál amelyiknek engedélyezett a hunter, emellett a Warlock 3 petje lehet amit megidézhet, a Mage 1-et, de még vannak Trinket-ek amik pár percre előidéznek egy állatot.

2. kérdésre: ez nem lehet, ha le szeretnél adni egy küldetést, kérni fogja az adott spellt, vagy tárgyat, hogy le tudd adni.

3. kérdésre: ha nem ismered a WoW történetét, de kiváncsi vagy rá, érdemes játszani a WarCraft 3-al, mert ott kiderül minden:-)

4. kérdésre: Küldetések, illetve ha van a városra "Tabard"-od, és azzal mész Dungeon-ba vagy Raid-re akkor azzal is szerezhetsz kapcsolatot.

5. kérdés: A Cataclysm-a az összes említett helyre ami megváltozott érvényben van, tehát ha mondjuk Loch Modan-ban vagy az óriási vízi gátnál mondjuk Lich King kiegben, átPatchelsz 4.0.0-ra vagy felteszed a Cataclysm kieget akkor már azt látod, hogy a gát gyakorlatilag megsemmisült.

2011. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ment a zöld kéz.
2011. szept. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!