Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lentébb leírt játéknak...

A lentébb leírt játéknak valaki leírná a nevét?

Figyelt kérdés

Keresek egy játékot, amivel régen már játszottam, de most elfelejtettem a címét pedig megint játszanék vele. :S Ha valaki a lenti leírásban ráismerni, az kérem írjon választ :D

Stratégiai játék volt, a C&C és a Red Alert sorozatok-hoz hasonló, de két "nemzet" közül lehetett választani: az Amerikaik és a terroristák.

Az amerikaiaknál és a terroristáknál is volt 3 parancsnok, és lehetett választani, hogy az legyél te, vagy az segítsen vagy mit tudom én a lényeg az hogy annak a parancsnoknak megkaptad a jellemzőit. PL az amerikaiaknál volt hogy az egyik parancsnok a tengerészetbe volt jó, a másik a légi egységekbe a harmadik meg a földi egységekbe. A terroristáknál nem emlékszem már de ott például olyanok voltak jó a robbantásban vagy pl. a mérgező gázokban meg ilyenek. PLS AKI TUDJA ENNEK A JÁTÉKNAK MI IS A NEVE AZ VÁLASZOLJON!


2011. szept. 22. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

fhuu

c&c generals

vagy joint taskforce

2011. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. szept. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!