Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régebbi stratégiai...

Keresek egy régebbi stratégiai játékot? Valaki meg tudná nekem mondani hogy mi a neve?

Figyelt kérdés

Kb.annyi volt a lényege vagyis amire emlékszem hogy kiklett választani amolyan törzsfélét betelepülni egy faluba volt városháza sokat kellet kereskedni. Fát lehetett vágni vadat lőni és azt elcserélni márra más törzsekkel. Születtek mindig gyereket nekik iskolát kellet építeni hogy tudjanak hol tanulni. Mindent amit megtermeltünk a városházaba került. Volt mikor az emberkék megbetegedtek és gyógyitalt kellett venni. Jah és nem kellet harcolni benne ami fontos nekem:) Volt olyan hogy idegen törzsek is betelepültek arra nem kellett velük harcolni csak a épitkeztek ők is kifelé és kevesebb hely volt nekem.

Hát naggyából ennyire emlékszem. Lehet hogy ez így kevés de olyan hálás lennék ha valaki tudna nekem segíteni..:)


2011. szept. 22. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Empire Earth?(magyar szinkron)
2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem de nem az:( de azért nagyon köszönöm hogy írtál:)
2011. szept. 22. 20:02
 3/4 zolika26 válasza:
Ez régen nekem is megvolt, csak már eelfelejtettem mi a neve :(
2011. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Black and White (1) ilyen szerintem pont

eböl van 2 is viszont késöbb lesz bene harcos pálya is

a lényeges ismertetö jegye hogy van egy lényed is amit nevelgetsz közben

de ha nem akor nézelödj az

Anno sorozatban

Settlers sorozatban

Talán érdekelne még

Spore

Van még egy érdekes régi

Nations (vagy The Nations /Nemzetek/)

ez ilyen elvont lényes hoszadalmas

2011. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!