Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet World Of Warcraftra...

Hogy lehet World Of Warcraftra regisztrálni?

Figyelt kérdés

Nem tört-re hanem eredeti játékra

És ha veszek battlechestet akkor jár ahhoz 30 napos játékidő ?

Ha igen akkor azt hogyan aktiválhatom ?

Kérlek rendes válaszokat irjatok légyszi :)

Előre is köszi


2011. szept. 21. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
rendes valasz: ne b*szd el a fiatalsagod wowozassal
2011. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem b*szom el

KÉRLEK RENDES VÁLASZOKAT

2011. szept. 21. 16:40
 3/9 A kérdező kommentje:
2011. szept. 24. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van facebookod akkor keres rá a Budapest WoW szerverre és ott szerintem majd elmagyarázzák neked.Sok mindent ők magyaráztak el nekem.Elég segítőkészek.


De van honlapjuk is ha ott szeretnél kérdezősködni.

Keres rá a google-ben arra,hogy bpwowszerver.hu és az első re kattints és onnan már tudni fogod.

2011. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ÉS ez a BPwowszerver Tört szerver?
2011. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha eredetin akarsz játszani,csak annyi a dólgod hogy regisztrálsz a battle.net/wow oldalon itt:


[link]


Felül ott van hogy "Create an Account" oda rá kattintasz és regisztrálsz:


Country of Residence:Hungary


Date of Birth:szöletési dátum nap/hónap/év


Title:megszólítás,ha fiú vagy Mr de lényegtelen


Name:Neved-First Name: Keresztnév Last Name: Vezetéknév


E-mail Address:email címed,kétszer kell be írni


Password:Jelszó,kétszer kell be írni


Secret Question & Answer:Titkos kérdés és válasz.Lényegtelen,jegyezd meg a jelszót és ne felejtsd el hogy a Blizzard soha semmilyen körülmények között nem fogja tőled kérni.


Például egyszer egy admin küldte nekem az üzenetet játék közben hogy baj van az accountom-al és igazoljam én vagyok a jogos tulajdonos ezen és ezen az oldalon.Fel mentem az említett oldalra ami totál úgy nézett ki mint a battle.net a címe is hasonlított és kérte hogy lépjek be az accountomba hogy igazoljam...Nah ezt nem szabad.Jelszót sehol,semmilyen körülmények között akárki kéri akármilyen indokkal,megadni nem szabad.Címre is figyelj csak és kizárólag a battle.net oldalon lépj be.Amit ez a csaló írt nekem az valami battle-net.com volt vagy ilyesmi.


I consent to Blizzard monitoring and/or reviewing my personal messages. pipáld ki


I accept the Terms of Use..stb pipáld ki


Ha kész lent kattints a "Create Free Account"-ra.


A továbbiakra nem emlékszek,lehet vissza kell igazolni az e-mail címet e-mailben szokásos módon de gondolom azzal már elboldogulsz.


Miután megvan az account,lépj be felül a "Log in"-re kattintva.


Miután be léptél,felül kattints az "Account"-ra

Ott lesz hogy "World of Warcraft Play for Free",kattints oda.


A következő ablakban jobb oldalon alul ott lesz hogy "Download Game Client" kattints oda ha le akarod tölteni a Free változatot


A követkető ablakban ott lesz hogy "Free Starter Edition" mellette pedig hogy "Windows" "Mac"


Ha Windows-ra kell kattints a Windows-ra,ha Mac-re akkor a Mac-re.


A BattleChest-hez nem vagyok benne biztos hogy jár a 30 nap.Az alapjátékhoz biztos,de a kiegészítőkkel foggalmam nincs hogy működik.


Ha meg veszed a WoW-ot ahhoz kapsz 30 napot,ha a battle.net oldalon veszed meg az accountodra,az autómatikusan aktiválódik.Ha úgy rendeled meg valahonnan a dobozos változatot akkor belépve az accountotba az "Upgrade to Full "-ra kattintva csak be kell írnod a CD kulcsot és meg is van a teljes WoW alap játék 30 nappal,de a kiegekről és a Battlechest-ről nem tudok semmit.

2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oks

Tesco ba van Alapjáték ? ugy hogy nem Battlechest hanem rendes

És még honnan tudom hogy meik az europai verzio ? (még nem vettem meg)

2011. szept. 24. 14:15
 8/9 Guth ***** válasza:
100%

A Battlechest tartalmazza az alap és burning crusadet.

Külön már nemhiszem, hogy megtalálod :) a dobozra meg rá kelle lenni írva hogy EnGb. ez az európai verzió

2011. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
metin2 bzz inkább vagy minecraft ozz :D
2012. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!