Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. T. A. L. K. E. R. Clear...

S. T. A. L. K. E. R. Clear Sky Hiányos jogkör?

Figyelt kérdés

Ezt a játékot kaptam, eredeti, a tescobol van!

Felraktam, zsirkaraly minden,viszont indításnál a hiányos jogkör üzenet érkezett, először azthittem hogy a kihagyott cd kulcs a baj a telepítésnél, de nem az volt, mer ujratettem és igy sem volt jo! Aztán találtam a játékon belül a bin mappában egy dedicate nevű mappát.

Kiprobáltam azrt hogy ha mindent átmásolok akkor milyen.

Ezzel a hiányos jogkör kérdés megoldódott, és kiírta hogy nem nyutja meg az sfgame fájl-t!

bemásoltam megoldotta, aztán pedig valami system file nem nyilt meg és javasolta hogy telepitsemem ujra!


Mindenhol feltették má a kérdést, de mintha a kérdés nem lett volna ott.(nem válaszoltak rá)

Ahol pedig válaszoltak az volt hogy jobb gomb, futtatás rendszergazdaként. nekem net nélkül is ez volt az első de nem ment.


Régen volt egy másik gép tesomnak, amikor még itthonvolt, teljesen ugyan ez volt, ott is kiirta, ott meg lett oldva valahogy de nem tudjuk hogyan és má ő sem emlékszik, itt pedig az istennek sem tudom megoldani.

SEGÍTSETEK AKINEK MEGVAN!


Előre is kössz!


2011. szept. 15. 21:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!