Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Source CD-key...

Counter Strike Source CD-key vásárlása?

Figyelt kérdés
Nos, meg szeretném venni a counter strike sourcet steammel együtt, mivel nincs semmilyen paypalom és ilyesmim, amivel interneten lehet fizetni, ezért meg szeretném rendelni és készpénzben fizetem ki. Rámentem egy oldalra ahol meg lehet rendelni és van ott olyan hogy CD-DVD ami 25€ és CD-key ami pedig csak 15€ Nem értem, mi a különbség a CD és a CD key között... Egyáltalán mi az a CD-key? Nem kapok CD-t, csak egy kódot vagy mi? Kapok hozzá STEAM-et is? Ennyit szeretnék. Köszi előre is a válaszokat.
2011. szept. 15. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Beírod googlebe, hogy CD key és töltöd. Nem egyszerűbb?
2011. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom nem érted -.- Olvasni azért tudsz?
2011. szept. 15. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
lol. cd kulcsot cséhez aztán tuti nem találsz. a cd key lehet másnéven cd kulcs, serial key, sorozat kulcs, stbstb. a steam egy ingyenes program, amit felraksz, regelsz, belépsz, aztán tudsz rajta vásárolni játékokat (csak digitálisan, az accountodhoz lesznek hozzákötve, így nem áll fent a veszélye hogy eltünik a cd, az viszont igen hogy elfelejted a jelszót) ha megvásárolod a cd-s verziót, kapsz egy cd-t amivel fel tudod rakni, ha pedig a cd keyt vezsed meg csak egy kulcsot kapsz amit ha beírsz steamen akkor egyből letudod tölteni a játékot. dea legegyszerübb steam megvenni kártyával.
2011. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!