Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a fable 3-at és...

Patyo17 kérdése:

Letöltöttem a fable 3-at és sajna nem találok crack-et csak skidrow-osat és az nem jó valaki?

Figyelt kérdés
jah és a vedd meg-es rajok kíméljenek
2011. szept. 13. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

nekem ez a verzió tökéletesen müködik. Fable.III-SKIDROW

és a crack is skidrow

milyen releast töltöttél le?

2011. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légyszives dobj nekem egy linket a teljes game-ről lehet neki kéne ugranom megint:DDD
2011. szept. 13. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Vedd meg! Nehogy már pont azok legyenek rajok, akik becsületesen szereznek meg egy játékot, azokkal szemben, akik lelopják a netről.
2011. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sodabicarbona le is töltöttem de sajna ez sem megy ugyanaz pedig meg crackeltem meg minden....nem értem:S
2011. szept. 15. 19:56
 6/9 A kérdező kommentje:
A vedd meg-es rajnak!:Képzeld nekem sajna nem futja ilyenekre de amúgyis néztem neten egypár videót akik megvették és ugyan ezzel dobta ki őket szóval az okos kis kommentjeidet légyszives máshol nyomassad köszi...
2011. szept. 15. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem telik rá, akkor menj rongylabdázni! Amúgy meg inkább tanuld meg először a "raj" szó jelentését, és maximum csak azután használd, mert mint már említettem, rád jobban illik ez a szó, mivel te akarsz lopni.
2011. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

anyád hogy van?

Jaaaa úgy ahogy hagytam:DDD

2011. okt. 25. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Működik a skidrow is. Offline Live profil regisztráció is kell, aztán simán szalad minden. Csak néha hasalt el egy-egy terület közti átlépésnél/mentésnél a játék.

A tört verziók majdnem ugyanolyan egyszerűen felrakhatóak mint az eredeti. Ha nem boldogulsz a leírással ami a mellékletben/readme, vagy info fájlban van, akkor marad a jogtiszta progi. Valami minimális plusz befektetés kellhet. Vagy kis angol tudás és minimális szövegértés, vagy a hivatalos verzió magyar leírással/supporttal.

2011. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!