Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3 kérdés a gta 4-ről:1. ha a...

3 kérdés a gta 4-ről:1. ha a magyaritasok.hu-ról letöltenék egy magyarítást nem csinálna semmit a játékkal? 2. lehet-e benne szexelni úgy mint a san andreasban? 3. hogy kell saját zenéket berakni a játékba?

Figyelt kérdés
azért kérdeztem a magyarítással kapcsolatban mert volt olyan játékom melynek a magyarítása elb.aszta a játékot.a 3.kérdés vonatkozik a 3,vice city,san andreasra is mert nekem mindegyik megvan és hogyan kell zenéket rakni azokba.ja és eredeti a gta 4
2011. szept. 13. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek ehhez :(

Minden esetre nekem a magyarosítás nem rontott el semmit benne, mivel már én is lejátszottam többször is.

Sexet nem próbáltam, az nem is igazán érdekel...

Zenéről meg fogalmam sincs :P

2011. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

autóba lehet baszni !

és a saját rádiócsatornát meg ugy tudod megcsinálni h a gépen a gta4 mappán belül a music mappába behúzod a azenéket , majd a játékba kiválasztod a saját zenék rádiócsatornát!

2011. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisztián0416 válasza:
1. igen tölthetsz le nekem ment; 2. lehet, autóban; 3. a gta4 egyik weboldalán fent van hogy lehet berakni
2014. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!