Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A közeljövőben minden játékot...

A közeljövőben minden játékot jtagos xbox 360 ra adnak ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. A közeljövőben is minden játékot gyári xboxra adnak ki, ahogy eddig is :)
2011. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz csak érdekesség most a gears of war 3!!!!! ami jtagos gépeken megy
2011. szept. 11. 21:11
 3/7 A kérdező kommentje:
nem eredeti gamekről beszélünk azt tudod
2011. szept. 11. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudom, csak te írtad, hogy "adnak ki". Hát a nem eredeti játékokat nem szokták kiadni, csak feltörni, meg ellopni :) Egyébként igen, érzésem szerint egyre több ilyen játék lesz, a gears meg microsoft exkluzív, naná, hogy nem egyszerű védelmet pakolnak rá. Mondjuk én egyébként nem értem azokat, akik lemondanak a live-ról. Pl: megvettem a Halo reachet 5000 ft-ért, és kb fél éve elvagyok vele multiban, és ez csak egy példa.
2011. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ja csak to egyeseknek nem ugy megy hogy eredeti játékra csak ugy kibaxnak lovét!!!(: lényeg az hogy a fifa 12 és a nfs meg a battlefield meg a forma 1 ne rendelkezzen majd védelemmel mert akkor idegbeteg leszek:D
2011. szept. 12. 15:19
 6/7 A kérdező kommentje:
vélemény? vagy uj flasht ajánlassz?:D:D
2011. szept. 12. 15:20
 7/7 Csicskalángos007 válasza:
Én eleinte flashelt xboxon játszottam.Aztán mikor megjelent az AC:Brotherhood és azt már nem vitte a flash úgy döntöttem,hogy várok ezzel a feltöréssel egy picit és megnézem a Live-ot.Azóta csak eredeti játékokkal játszom.Sokkal jobban megéri,mint másolt játékkal,offline.Nem kell azonnal megvenni a játékot 13-15.000 Ft-t.Kell egy picit várni vele,mig mondjuk valaki megunja,beviszi a boltba,aztán cserével megvan 6000-t.maximum.én kvázi most játszom a FABLE III-mal...3000-t....
2012. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!