Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A resident evil 4 megjelent...

A resident evil 4 megjelent pc-re?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 10:33
 1/8 zsoltihaver ***** válasza:
100%
igen én magam is jáccottam vele csak picit nehéz kezelni:) de más baja nincs elég évezetes és minden jó van benne de a godhand jobb:D
2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
már az 5 is régen...
2011. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Előző:


Tudom, az 5. részt vár végigvittem...

Most a 4.-et akarom...

Csak azért kérdem, mert legutóbb amikor leszedtem nem tudtam hogy kell lőni, nem is jöttem rá, szerintem az konzolos volt.

Amit most töltök az talán jó lesz :)

2011. szept. 11. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen kijött,akárcsak az ötödik része.

Egyébként úgy tudsz lőni,hogy nyomva tartod a jobb Shift-et,akkor céloz,majd az Enter-rel tudsz lőni.

Már rég játszottam vele,de ha jól emlékszem a jobb Ctrl-el tud futni.

Az "i" az inventory,bal shift folytonos nyomvatatrtása kész,majd az enter-rel vág.

2011. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát elég szerencsétlenül csinálták meg a kedves készítők -.-

Nem lett volna könnyebb úgy megcsinálni, mind az 5.-ben, hogy egyszerűen csak az egérrel lőni? Jobb egérgomb célzás bal lövés, de a 4. részben ilyen szerencsétlenül megcsinálni...

2011. szept. 11. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert kaksi konzolport.

Ha meg konzolos lett volna, akkor nem indult volna el, telepíteni se tudtad volna.

Amúgy van egy ilyen mouse aim patch vagy mi, guglizz rá.

2011. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbáltam anno a mouse aim patchot ment csak az a gond , hogy van hogy gyorsan kell a billentyüzeten regálni dolgokra és van hogy egyszerre a billentyüzeten két oldalt kell nyomni 1-1 gombot és egy kézzel ez nem megy szóval lekell venned egérről a kezed . Váltogatni kényelmetlen szóval inkább marad az alap beálítás . Nem beszélve arról hogy gagyi az egeres célzás . Nem éri meg a patch .1 óra után megszokod az irányítást csak rákell jönni mi mire jó . Meg neten tuti leírják fejből már szerintem nem sokan tudják .
2011. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat :)
2011. szept. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!