Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul az Oblivion...

Miért nem indul az Oblivion win7-en?

Figyelt kérdés
Nem indul a játék Win7 64 biten, pedig fent van a legfrissebb patch. Próbáltam rendszergazdaként futtatni, vagy a kompatiblitást XP SP2 módba rakni, de semmi. Fogalmam sincs mi lehet a baj, segítsetek, köszönöm.
2011. szept. 4. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lehet azóta frisitetél valamit

rendszer programokat

directx, windows, driver, stb, vagy virus :S sok midenn lehet ha eddig ment:S

2011. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen azóta frissítettem drivert és directx -et is.

A Fallout New Vegasnál ugyanez a probléma. Felraktam az alapot+ az összes DLC-t és mind a 7 updatet, a játékba még belép, de new game-nél loadingol aztán kidob erre is. Ugyanaz a motor fut az oblivion és a fallout nv alatt, mi lehet a gond? :/// talán bezavar a mod? 1-2 modot mindig belerakok.

2011. szept. 6. 19:28
 13/14 anonim ***** válasza:

valószinüleg bezavar ez van :S

érdekes probléma drivert frisited és akor roszabb lesz :S

forditva szokott leni talán tudja vlaaki mi az oka konkrétan

de én konkrétan sose használók modokat

max 100% osan müködöket ("fél" vagy teljesen hivatalos)

probáld megnézni nicsn e neten legfrisebb mod (vagyis ujabb mint amid van) és megy e azzal

persze ez csomo telepitgetés :S

inkább játsz:)

2011. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes hogy driver frissítés előtt még modokkal is ment rendesen mind a két játék , sztem tuti az zavart be. No mind 1 azért köszi a válaszokat!! :)
2011. szept. 6. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!